Idealny prezent na Boże Narodzenie dla kobiety i mężczyzny

Zaskocz doskonałym prezentem na Boże Narodzenie

Dla wielu osób zakup prezentu na Boże Narodzenie to nie lada wyzwanie. Nikt nie chce, aby jego podarunek okazał się bezużyteczny i leżał na półce lub został sprzedany. Kilkugodzinne chodzenie po sklepach może stać się męczące, zwłaszcza, gdy nie ma się określonego celu co do zakupu. Na szczęście istnieją sklepy online, gdzie można kupić niemalże wszystko z dostawą do domu. W taki sposób można się zaopatrzyć w idealne prezenty na Boże Narodzenie – książki. Książki od zawsze były doskonałym i niezawodnym prezentem. Nadają się dla każdej osoby. Wystarczy tylko znać jej zainteresowania. Poniżej prezentujemy tytuły dla osób, które interesują się samorozwojem.

„Insight. Droga do mentalnej dojrzałości” – Michał Paserski

Michał Pasterski napisał książkę przydatną dla każdego. Pozwala ona zrozumieć swoją psychikę, zachowania i uspokoić swój umysł. Ćwiczenia, dzięki którym zrozumiemy swoje postępowania, pozwolą spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Ludzkie emocje przestaną być zagadką i pozwolą nam na ich analizę. Liczne ćwiczenia pomogą opanować chaos panujący w głowie i zyskać równowagę. Książka jest obszerna. Zawiera około 700 stron, ale jest dopracowana do perfekcji. Autor zadbał o każdy szczegół, a na końcu książki jest miejsce na notatki z ćwiczeń oraz lista zagadnień.

Michał Paserski jest coachem, który wspiera rozwój osobisty. Od lat prowadzi bloga o tej tematyce oraz zajmuje się nauczaniem. Ważnym elementem jest dla niego edukacja i dlatego założył firmę Life Architect, w której zajmuje się tym aspektem. Książka „Insight. Droga do mentalnej dojrzałości” jest polecana dla każdego kto interesuje się rozwojem osobistym i szuka idealnego mentora dla siebie.

„Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień” – Astrid Eulalie

Każdy kto ma kota, wie jakie ma podejście do świata. Potrafi wylegiwać się dniami i nocami i sprawiać wrażenie, że mu się wszystko należy. Wydaje się, że stosunek do świata ma obojętny i niczym się nie przejmuje. Problemy jakby dla niego nie istniały. Czerpie z życia to, co najlepsze i robi to, co sprawia mu radość. Autorka tej książki podpowiada, aby mieć do świata takie samo podejście. Obserwując kota postarajmy się brać z niego przykład. Książka jest lekka i przyjemna. Rozmowy z kotem i różne przemyślenia dają nowe spojrzenie na wiele sytuacji.

„Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień” to doskonała pozycja dla osób interesujących się tematami samorozwoju. Jest napisała w nietypowy sposób, lecz przekazana wiedza daje nowe spojrzenia na wiele rzeczy.

Wymienione książki staną się idealnymi prezentami na Boże Narodzenie. Z pewnością osoby, które interesują się wymienionymi zagadnieniami będą zadowolone, a dzięki tej lekturze zdobędą nowe umiejętności.

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *